ZW-01-11-G-D-665-145
- Артикул производителя:
- ZW-01-11-G-D-665-145
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.930" (23.622mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.120" (3.048mm)
- Length - Stack Height :
- 0.665" (16.891mm)
- Length - Tail :
- 0.145" (3.683mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)