ZW-01-10-G-D-400-093
- Артикул производителя:
- ZW-01-10-G-D-400-093
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.337" (8.560mm)
- Length - Stack Height :
- 0.400" (10.160mm)
- Length - Tail :
- 0.093" (2.362mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)