ZW-02-08-TM-D-315-108
- Артикул производителя:
- ZW-02-08-TM-D-315-108
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 4POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.107" (2.718mm)
- Length - Stack Height :
- 0.315" (8.000mm)
- Length - Tail :
- 0.108" (2.743mm)
- Number of Positions :
- 4
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing :
- 0.100" (2.54mm)