HW-01-10-S-S-551-139
- Артикул производителя:
- HW-01-10-S-S-551-139
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 30.0µin (0.76µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.140" (3.556mm)
- Length - Stack Height :
- 0.551" (13.995mm)
- Length - Tail :
- 0.139" (3.531mm)