ZW-02-07-L-S-229-100
- Артикул производителя:
- ZW-02-07-L-S-229-100
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.101" (2.565mm)
- Length - Stack Height :
- 0.229" (5.817mm)
- Length - Tail :
- 0.100" (2.540mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Positions :
- 2
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)