HW-01-07-G-S-200-055
- Артикул производителя:
- HW-01-07-G-S-200-055
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.175" (4.445mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.055" (1.400mm)