ZW-01-20-G-S-1075-055
- Артикул производителя:
- ZW-01-20-G-S-1075-055
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 1.130" (28.702mm)
- Length - Post (Mating) :
- Length - Stack Height :
- 1.075" (27.305mm)
- Length - Tail :
- 0.055" (1.400mm)