ZW-01-12-G-S-710-160
- Артикул производителя:
- ZW-01-12-G-S-710-160
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 1.030" (26.162mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.160" (4.064mm)
- Length - Stack Height :
- 0.710" (18.034mm)
- Length - Tail :
- 0.160" (4.064mm)