HW-01-08-G-S-235-120
- Артикул производителя:
- HW-01-08-G-S-235-120
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.175" (4.445mm)
- Length - Stack Height :
- 0.235" (5.969mm)
- Length - Tail :
- 0.120" (3.048mm)