ZW-02-08-T-S-335-090
- Артикул производителя:
- ZW-02-08-T-S-335-090
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.105" (2.667mm)
- Length - Stack Height :
- 0.335" (8.509mm)
- Length - Tail :
- 0.090" (2.286mm)
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)