ZW-02-07-T-S-256-063
- Артикул производителя:
- ZW-02-07-T-S-256-063
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 2POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.111" (2.819mm)
- Length - Stack Height :
- 0.256" (6.502mm)
- Length - Tail :
- 0.063" (1.600mm)
- Number of Rows :
- 1
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)