EW-01-15-F-S-200
- Артикул производителя:
- EW-01-15-F-S-200
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
- 3.00µin (0.076µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.630" (16.002mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.100" (2.540mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.330" (8.382mm)