DW-01-09-F-S-470
- Артикул производителя:
- DW-01-09-F-S-470
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.150" (3.810mm)
- Length - Stack Height :
- 0.470" (11.938mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)