DW-01-09-F-S-400
- Артикул производителя:
- DW-01-09-F-S-400
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H GOLD
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.220" (5.588mm)
- Length - Stack Height :
- 0.400" (10.160mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)