ZW-01-08-L-S-330-100
- Артикул производителя:
- ZW-01-08-L-S-330-100
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.100" (2.540mm)
- Length - Stack Height :
- 0.330" (8.382mm)
- Length - Tail :
- 0.100" (2.540mm)