ZW-01-07-L-S-260-090
- Артикул производителя:
- ZW-01-07-L-S-260-090
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Gold
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- 10.0µin (0.25µm)
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.080" (2.032mm)
- Length - Stack Height :
- 0.260" (6.604mm)
- Length - Tail :
- 0.090" (2.286mm)