HW-01-08-T-S-295-117
- Артикул производителя:
- HW-01-08-T-S-295-117
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.118" (2.997mm)
- Length - Stack Height :
- 0.295" (7.493mm)
- Length - Tail :
- 0.117" (2.972mm)