HW-01-07-T-S-250-100
- Артикул производителя:
- HW-01-07-T-S-250-100
- Краткое описание:
- CONN HDR 1POS STACK T/H
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.080" (2.032mm)
- Length - Stack Height :
- 0.250" (6.350mm)
- Length - Tail :
- 0.100" (2.540mm)