ZW-01-12-T-S-600-150
- Артикул производителя:
- ZW-01-12-T-S-600-150
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 1.030" (26.162mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.280" (7.112mm)
- Length - Stack Height :
- 0.600" (15.240mm)
- Length - Tail :
- 0.150" (3.810mm)