ZW-01-11-T-S-700-110
- Артикул производителя:
- ZW-01-11-T-S-700-110
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.930" (23.622mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.120" (3.048mm)
- Length - Stack Height :
- 0.700" (17.780mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)