ZW-01-10-T-S-500-100
- Артикул производителя:
- ZW-01-10-T-S-500-100
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.830" (21.082mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.230" (5.842mm)
- Length - Stack Height :
- 0.500" (12.700mm)
- Length - Tail :
- 0.100" (2.540mm)