ZW-01-09-T-S-395-080
- Артикул производителя:
- ZW-01-09-T-S-395-080
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Length - Overall Pin :
- 0.730" (18.542mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.255" (6.477mm)
- Length - Stack Height :
- 0.395" (10.033mm)
- Length - Tail :
- 0.080" (2.032mm)