ZW-01-17-T-S-268-079
- Артикул производителя:
- ZW-01-17-T-S-268-079
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.480" (12.192mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.133" (3.378mm)
- Length - Stack Height :
- 0.268" (6.807mm)
- Length - Tail :
- 0.079" (2.007mm)