ZW-01-08-T-S-250-150
- Артикул производителя:
- ZW-01-08-T-S-250-150
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.130" (3.302mm)
- Length - Stack Height :
- 0.250" (6.350mm)
- Length - Tail :
- 0.150" (3.810mm)