ZW-01-08-T-S-236-138
- Артикул производителя:
- ZW-01-08-T-S-236-138
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Stackers (Board to Board)
- Color :
- Black
- Contact Finish - Post (Mating) :
- Tin
- Contact Finish Thickness - Post (Mating) :
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.156" (3.962mm)
- Length - Stack Height :
- 0.236" (5.994mm)
- Length - Tail :
- 0.138" (3.500mm)