ZW-01-08-T-S-200-165
- Артикул производителя:
- ZW-01-08-T-S-200-165
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Length - Overall Pin :
- 0.530" (13.462mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.165" (4.191mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.165" (4.191mm)