ZW-01-07-T-S-268-110
- Артикул производителя:
- ZW-01-07-T-S-268-110
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.052" (1.321mm)
- Length - Stack Height :
- 0.268" (6.807mm)
- Length - Tail :
- 0.110" (2.794mm)