ZW-01-07-T-S-200-140
- Артикул производителя:
- ZW-01-07-T-S-200-140
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.090" (2.286mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.140" (3.556mm)