ZW-01-07-T-S-200-075
- Артикул производителя:
- ZW-01-07-T-S-200-075
- Краткое описание:
- CONN BRD STACK .100" 1POS
- Length - Overall Pin :
- 0.430" (10.922mm)
- Length - Post (Mating) :
- 0.155" (3.937mm)
- Length - Stack Height :
- 0.200" (5.080mm)
- Length - Tail :
- 0.075" (1.905mm)