WD-T100S4V-VF63-T45
- Артикул производителя:
- WD-T100S4V-VF63-T45
- Производитель/Бренд:
- JAE Electronics
- Краткое описание:
- CONN RCPT 100POS VERT
- Производитель :
- JAE Electronics
- Категория товара :
- Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board)
- Connector Type :
- Receptacle, Center Strip Contacts
- Contact Finish :
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Height Above Board :
- Mated Stacking Heights :
- Mounting Type :
- Number of Positions :
- 100
- Number of Rows :
- 2
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)