UFL-HF-088K1T-A11-193.8E
- Артикул производителя:
- UFL-HF-088K1T-A11-193.8E
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CABLE ASSEMBLY U.FL PLUG SMT
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- 2nd Connector :
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.630" (193.80mm)