UFL-HF6-088K1T-A16-193.8E
- Артикул производителя:
- UFL-HF6-088K1T-A16-193.8E
- Краткое описание:
- CABLE ASSEMBLY U.FL PLUG SMT
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Length :
- 7.630" (193.80mm)