U.FL-2LPHF6-088N1T-A-750
Артикул производителя:
U.FL-2LPHF6-088N1T-A-750
Краткое описание:
CBL ASSY U.FL PLUG 29.53"
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
8 GHz
Ingress Protection :
Length :
29.53" (750.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Overall Impedance :
50 Ohms