UFL-HF6-088K2T-A14-212.1
- Артикул производителя:
- UFL-HF6-088K2T-A14-212.1
- Краткое описание:
- CABLE ASSEMBLY U.FL PLUG SMT
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Length :
- 8.350" (212.10mm)