U.FL-2LPHF6-088K1T-A-750
- Артикул производителя:
- U.FL-2LPHF6-088K1T-A-750
- Краткое описание:
- CABLE ASSEMBLY U.FL PLUG SMT
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Length :
- 29.53" (750.00mm)