HRMGBPJ-XFL-068K3TS-A-300
- Артикул производителя:
- HRMGBPJ-XFL-068K3TS-A-300
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CBL ASSY 300MM
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- 2nd Connector :
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- Ingress Protection :
- Length :
- 11.811" (300.00mm)