U.FL-2LPHF6-068N1T-37.5BS
- Артикул производителя:
- U.FL-2LPHF6-068N1T-37.5BS
- Краткое описание:
- CBL ASSY
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.32mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black
- Length :
- 1.477" (37.50mm)