WFL2-2LPHF6-04N1TV-A72.5E
- Артикул производителя:
- WFL2-2LPHF6-04N1TV-A72.5E
- Краткое описание:
- CBL ASSY
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 2.854" (72.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C