U.FLHF-ELMR-088K1TA112MD
- Артикул производителя:
- U.FLHF-ELMR-088K1TA112MD
- Краткое описание:
- CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 4.409" (112.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C