UFL-2LPVHF6-04N1TV-A-140
Артикул производителя:
UFL-2LPVHF6-04N1TV-A-140
Краткое описание:
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
White
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.512" (140.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms