UFL-LPLJ-088N2T-A-T-405AF
- Артикул производителя:
- UFL-LPLJ-088N2T-A-T-405AF
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.37mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Black
- Length :
- 15.94" (405.00mm)