U.FL-LPHF6-088N1T-A-1500
Артикул производителя:
U.FL-LPHF6-088N1T-A-1500
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
59.1" (1.5m) 4.9'
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms