U.FL-2LPHF6-088N1T-A-135
Артикул производителя:
U.FL-2LPHF6-088N1T-A-135
Краткое описание:
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.315" (135.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C