U.FL-2LPHF6-066N1-AC-145
- Артикул производителя:
- U.FL-2LPHF6-066N1-AC-145
- Краткое описание:
- CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.32mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Gray
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 5.709" (145.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C