U.FL-LPHF6-068N1T-A-270
- Артикул производителя:
- U.FL-LPHF6-068N1T-A-270
- Краткое описание:
- CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Color :
- Gray
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 10.630" (270.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C