UFL-2LPHF6-04N1TV-AC-38
- Артикул производителя:
- UFL-2LPHF6-04N1TV-AC-38
- Производитель/Бренд:
- Hirose Electric Co Ltd
- Краткое описание:
- CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
- Производитель :
- Hirose Electric Co Ltd
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.81mm OD Coaxial Cable
- Color :
- White
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 1.496" (38.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C