UFL-LPVHF6-04N1TV-A-200
Артикул производителя:
UFL-LPVHF6-04N1TV-A-200
Производитель/Бренд:
Hirose Electric Co Ltd
Краткое описание:
CABLE ASSY U.FL PLUG SMT
Производитель :
Hirose Electric Co Ltd
Категория товара :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
Cable (Round)
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
White
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
7.874" (200.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C