UFL-2HF6-068N1T-AC-90
- Артикул производителя:
- UFL-2HF6-068N1T-AC-90
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 1.13mm OD Coaxial Cable
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 3.543" (90.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C