U.FL-2LPHF6-088N1T-A-300
Артикул производителя:
U.FL-2LPHF6-088N1T-A-300
Краткое описание:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 11.811"
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.811" (300.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms