CN10-CA180-RPL-RPL-15DXW-E
- Артикул производителя:
- CN10-CA180-RPL-RPL-15DXW-E
- Производитель/Бренд:
- JAE Electronics
- Краткое описание:
- CONNECTOR
- Производитель :
- JAE Electronics
- Категория товара :
- Coaxial Cables (RF)
- 1st Connector :
- SMB Mini Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- SMB Mini Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- Color :
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 3 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 7.087" (180.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C